Dana Nalbaru revine alaturi de fostii ei colegi in HI-Q, dupa ce, in urma cu sapte ani, hotara sa paraseasca trupa. ,,Inca o zi” este primul single pe care l-au scot deja, in paralel lucrand si la alte piese.
,,Noi planuim asta de un an si jumatate. Lucrurile au venit in mod natural. Si eu credeam la un moment dat ca separarea e ireversibila, dar ma aflu aici acum si sunt foarte fericita! In 2003, Hi-Q era familia noastra, de atunci vietile noastre s-au mai schimbat,e adevarat, dar noi consideram ca aceasta perioada a fost o vacanta mai lunga. Mi-au lipsit baietii in toti anii astia, sunt parte din mine. Ne-am dat seama ca motivele de cearta au tinut doar de adolescenta. Acum suntem maturi si cred ca putem facem lucrurile sa mearga” a marturisit Dana Nalbaru.
Dana Nalbaru a revenit in trupa Hi-Q
Dana Nalbaru revine alaturi de fostii ei colegi in HI-Q
1,K